Wielkopolska Konferencja Programu Równać Szanse

Zapraszamy na Wielkopolską Konferencję Programu Równać Szanse, która odbędzie się 7 czerwca 2018 r. (czwartek) w Poznaniu.

Celem Wielkopolskiej Konferencji Programu Równać Szanse jest promocja programu, przedstawienie jego zasad oraz zaprezentowanie skutecznie zrealizowanych projektów. Podczas konferencji odbędą się debaty, warsztaty i prezentacje. Opowiemy jaka jest idea programu Równać Szanse, jak przygotować poprawnie wniosek do konkursu, kto może wspierać działania młodzieży w najbliższym otoczeniu. Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z realizatorami projektów dofinansowanych w ramach programu Równać Szanse.

Konferencja skierowana jest dla przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, pracowników instytucji miejskich, gminnych i powiatowych (np. Ochotniczych Straży Pożarnych, bibliotek publicznych, domów kultury, szkół itp.)

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY

Więcej o programie Równać Szanse na stronie www.rownacszanse.pl

Termin konferencji: 07.06.2018 (czwartek)
Miejsce konferencji: Poznań, ul. Zwierzyniecka (Dom Studencki JOWITA)