Spotkanie informacyjno – szkoleniowe dotyczące finansowania organizacji pozarządowych w Gnieźnie.

Spotkanie informacyjno – szkoleniowe  dotyczące finansowania organizacji pozarządowych

Posłanka do Parlamentu Europejskiego Krystyna Łybacka

we współpracy z

Stowarzyszeniem Młodych Wielkopolan i Centrum Kultury „Scena To Dziwna”

serdecznie zapraszają:

16 maja 2017, godz. 12:00

sala konferencyjna Centrum Kultury „Scena To Dziwna”

ul. Roosevelta 42, Gniezno

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z dostępnymi funduszami krajowymi i europejskimi dla organizacji pozarządowych. Spotkanie adresowane jest do organizacji pozarządowych i pracowników samorządowych.

Program spotkania:

1. Informacja o zmianach w ustawie prawo o stowarzyszeniach i pożytku publicznego – Tadeusz Tomaszewski.

2. Panel dyskusyjny: „Z jakich środków utrzymują swoja działalność organizacje pozarządowe?”.

3. Prezentacja na temat źródeł dofinansowania działalności organizacji pozarządowych.

4. Podsumowanie spotkania i zakończenie

Prowadzący: Katarzyna JórgaCzłonek Zarządu Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Prezes Stowarzyszenia Światowid, Prezes Wielkopolskiej Sieci LGD oraz członek Komitetu Monitorującego PROW 2014 – 2020, posiada duże doświadczenie w pisaniu projektów i pozyskiwaniu funduszy dla organizacji społecznych.

Tadeusz Tomaszewski – były przewodniczący podkomisji sejmowej ds. współpracy
z organizacjami pozarządowymi.

Zgłoszenia tel. (61) 426 33 29 Justyna Banasik – Kierownik Biura SMW, Tadeusz Tomaszewski – Asystent Europosłanki 601 287 775 lub mailem smw-gniezno@wp.pl należy dokonać w terminie do 15.05.2017