Spotkanie informacyjne dotyczące Konkursu Mikrograntów Centrum Dla Rodziny – 28 marca 2017

28.03.2017 – od godz 16:30 w siedzibie Stowarzyszenia Światowid (Małachowo Szemborowice 12, 62-230 Witkowo) odbędzie się spotkanie informacyjno-doradcze dla potencjalnych wnioskodawców dla Konkursu Mikrograntów Centrum Dla Rodziny

nr 1/CDR/2017 na realizację zadań w roku 2017 programu prowadzącego przez Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” wraz ze Stowarzyszeniem Instytut Zachodni. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych wyłaniający najlepsze projekty w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, mających na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół zadań związanych z rodziną, macierzyństwem i rodzicielstwem o charakterze dobra wspólnego. W ramach konkursu można otrzymać wsparcie do 5.000 zł.

Spotkanie poprowadzi Karolina Krawiec
Zapraszamy do udziału.

Liczba miejsc na szkolenie ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń
Zgłoszenia proszę kierować na adres: biuro@stowarzyszenieswiatowid.pl