Podpisanie umów na realizację projektów społecznych dofiansowanych z programu Działaj Lokalnie IX

W dniu 30 maja br. w biurze Stowarzyszenia Światowid odbyło się uroczyste podpsiane umów z organizacjami i grupami nieformalnymi, które w tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie IX otrzymały dofinansowanie na realizację społecznych pomysłów. W tym roku dofinansowanie otrzymało 16 społecznych pomysłów, które będą realizowane w gminach: Czerniejewo, Kiszkowo, Orchowo, Niechanowo, Witkowo, Trzemeszno i po raz pierwszy w Komornikach.

Podczas poniedziałkowego spotkania przedstawiciele organizacji i grup nieformalnych mieli możliwość poznać się nawzajem i krótko przedstawić na czym polegają ich projekty. Natomiast koordynatorka programu przedstawiła obowiązki wynikające z podpisania umowy.  Większość projektów swoją realizację rozpoczyna już w czerwcu. O realizowanych projektach będzie można dowiedzieć się na naszej stronie internetowej.

{phocagallery view=category|categoryid=491|limitstart=0|limitcount=0}